Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

    Clermont-ferrand

Orchestre de Chambre de Geneve

maandag 21 januari 2019

Victoria Hall, 20h00 Genève - Suisse

Directie : Arie van Beek

Violoncelle :

  • Estelle Revaz

Percussions :

  • Sergi Sempere

Programme :

  • GEORG FRIEDRICH HÄNDEL – CONCERTO A DUE CORI EN FA MAJEUR HWV 333
  • CARL PHILIPP EMANUEL BACH – CONCERTO EN LA MAJEUR WQ 172 POUR VIOLONCELLE ET ORCHESTRE
  • LUDOVIC THIRVAUDEY – CONCERTANTE POUR VIOLONCELLE, PERCUSSIONS ET ORCHESTRE DE CHAMRE, CRÉATION
  • JOSEPH HAYDN – SYMPHONIE N°83 EN SOL MINEUR « LA POULE »

Orchestre de Chambre de Geneve

zaterdag 26 januari 2019

Studio Ansermet, 16h00 Genève - Suisse

Directie : Arie van Beek

Violoncelle :

  • Estelle Revaz

Percussions :

  • Sergi Sempere

Programme :

  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – MARCHE EN RÉ MAJEUR WoO29
  • MAURICIO KAGEL – ZEHN MÄRSCHE OM DEN SIEG ZU VERFEHLEN, MARCHE N°4
  • FRIEDRICH GULDA – CONCERTO POUR VIOLONCELLE ET ORCHESTRE À VENTS

Orchestre de Picardie

donderdag 31 januari 2019

Saint-Louis des Invalides, 20h00 Paris - France

Directie : Arie van Beek

Piano :

  • Frank Braley

Programme :

  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – CONCERTO POUR PIANO ET ORCHESTRE N°4
  • FELIX MENDELSSOHN – SYMPHONIE N°1

Orchestre de Picardie

vrijdag 01 februari 2019

Théâtre du Chevalet, 20h30 Noyon - France

Directie : Arie van Beek

Piano :

  • Frank Braley

Programme :

  • JOSEPH HAYDN – SYMPHONIE N°59 « LE FEU »
  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – CONCERTO POUR PIANO ET ORCHESTRE N°4
  • FELIX MENDELSSOHN – SYMPHONIE N°1

Orchestre de Picardie

zaterdag 02 februari 2019

Salle polyvalente, 20h30 Essômes-sur-Marne - France

Directie : Arie van Beek

Piano :

  • Frank Braley

Programme :

  • JOSEPH HAYDN – SYMPHONIE N°59 « LE FEU »
  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – CONCERTO POUR PIANO ET ORCHESTRE N°4
  • FELIX MENDELSSOHN – SYMPHONIE N°1

ORCHESTRE NATIONAL DE METZ

vrijdag 08 februari 2019

Arsenal, 20h00 Metz - France

Directie : Arie van Beek

Basson :

  • Julien Hardy

Programme :

  • JOSEPH HAYDN – OUVERTURE L’ISOLA DISABITATA
  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – CONCERTO POUR BASSON ET ORCHESTRE
  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – SYMPHONIE N°3

Orchestre de Chambre de Geneve

zondag 17 februari 2019

Victoria Hall, 17h00 Genève - Suisse

Directie : Arie van Beek

Pianos :

  • Bahar et Ufuk Dördüncü
En collaboration avec la Haute École de Musique de Genève

Programme :

  • JOHN ADAMS – GRAND PIANOLA MUSIC
  • FRANZ SCHUBERT – SYMPHONIE N°6

Orchestre de Picardie et Filharmonia Slaska

donderdag 28 februari 2019

Silesian Philharmonic concert Hall, 20h30 Katowice - Pologne

Directie : Arie van Beek

Violoncelle :

  • Sébastien Hurtaud

Alto :

  • Léa Hennino

Programme :

  • RICHARD STRAUSS – DON QUICHOTTE
  • HECTOR BERLIOZ – ROMÉO ET JULIETTE, EXTRAITS

Orchestre de Picardie et Filharmonia Slaska

maandag 04 maart 2019

Maison de la Culture, 20h30 Amiens - France

Directie : Arie van Beek

Violoncelle :

  • Sébastien Hurtaud

Alto :

  • Léa Hennino

Programme :

  • RICHARD STRAUSS – DON QUICHOTTE
  • HECTOR BERLIOZ – ROMÉO ET JULIETTE, EXTRAITS

Orchestre de Picardie et Filharmonia Slaska

dinsdag 05 maart 2019

Cité de la Musique et de la Danse, 20h00 Soissons - France

Directie : Arie van Beek

Violoncelle :

  • Sébastien Hurtaud

Alto :

  • Léa Hennino

Programme :

  • RICHARD STRAUSS – DON QUICHOTTE
  • HECTOR BERLIOZ – ROMÉO ET JULIETTE, EXTRAITS

Orchestre de Picardie

dinsdag 12 maart 2019

Théâtre, 20h00 Gennevilliers - France

Directie : Arie van Beek

Violon :

  • Noëmi Schindler

Programme :

  • BERNARD CAVANNA – CONCERTOPOUR VIOLON N°1
  • BERNARD CAVANNA – CONCERTO POUR VIOLON N°2

Orchestre de Chambre de Geneve

zaterdag 16 maart 2019

Studio Ansermet, 16h00 Genève - Suisse

Directie : Arie van Beek

Récitant :

  • Joan Mompart

Programme :

  • JEAN FRANÇAIX – LES INESTIMABLES CHRONIQUES DU BON GÉANT GARGANTUA

Orchestre de Picardie

woensdag 20 maart 2019

Auditorium Dutilleux, 12h00 Amiens - France

Directie : Arie van Beek


Programme :

  • LA PAUSE MUSICALE

  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – SYMPHONIE N°35 ‘HAFFNER‘

Orchestre de Picardie

donderdag 21 maart 2019

Centre Culturel Le Forum, 20h30 Chauny - France

Directie : Arie van Beek

Pianos :

  • Arthur et Lucas Jussen  

Programme :

  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – DEUTSCHE TÄNZE, K 509
  • DOBRINKA TABAKOVA – TOGETHER REMEMBER TO DANCE
  • JOHANNES VAN BREE – ALLEGRO POUR QUATRE QUATUORS À CORDES
  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – SYMPHONIE N°35 ‘HAFFNER‘

Orchestre de Picardie

vrijdag 22 maart 2019

Théâtre Impérial, 20h30 Compiègne - France

Directie : Arie van Beek

Pianos :

  • Arthur et Lucas Jussen  

Programme :

  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – DEUTSCHE TÄNZE, K 509
  • DOBRINKA TABAKOVA – TOGETHER REMEMBER TO DANCE
  • JOHANNES VAN BREE – ALLEGRO POUR QUATRE QUATUORS À CORDES
  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – SYMPHONIE N°35 ‘HAFFNER‘

Orchestre de Picardie

zaterdag 23 maart 2019

Théâtre Municipal, 20h30 Abbeville - France

Directie : Arie van Beek


Programme :

  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – DEUTSCHE TÄNZE, K 509
  • DOBRINKA TABAKOVA – TOGETHER REMEMBER TO DANCE
  • JOHANNES VAN BREE – ALLEGRO POUR QUATRE QUATUORS À CORDES
  • WOLFGANG AMADEUS MOZART – SYMPHONIE N°35 ‘HAFFNER‘

Orchestre de Chambre de Geneve

maandag 01 april 2019

Victoria Hall, 20h00, Genève - Suisse

Directie : Arie van Beek

Baryton :

  • Joë Bertili

Programme :

  • LÉONARD BERNSTEIN - CANDIDE, OUVERTURE
  • LÉONARD BERNSTEIN - WEST SIDE STORY, EXTRAITS
  • CHARLES IVES – COUNTRY BAND MARCH
  • CIRCUS BAND MARCH
  • THEY ARE THERE!
  • GENERAL WILLIAM BOOTH ENTERS INTO HEAVEN

Orchestre de Chambre de Geneve

dinsdag 09 april 2019

Bâtiment des Forces Motrices, 20h00 Genève - Suisse

Directie : Arie van Beek

Trombone :

  • Jörgen van Rijen

Programme :

  • FRANÇOIS-ADRIEN BOIELDIEU – LA DAME BLANCHE, OUVERTURE
  • HENRI FRÉDIEN TOMASI – CONCERTO POUR TROMBONE ET ORCHESTRE
  • ALESSANDRO MARCELLO – CONCERTO EN DO MINEUR POUR TROMBONE ET ORCHESTRE
  • D’après le Concerto pour hautbois
  • GEORGES BIZET – SYMPHONIE EN DO MAJEUR

Orchestre de Picardie

woensdag 24 april 2019

Auditorium Dutilleux, 12h00 Amiens - France

Directie : Arie van Beek

LA PAUSE MUSICALE


Programme :

  • BEETHOVEN – LES CRÉATURES DE PROMÉTHÉE, EXTRAITS

Orchestre de Picardie

vrijdag 26 april 2019

Maison de la Culture, 20h30 Amiens - France

Directie : Arie van Beek

Soprano :

  • Véronique Gens

Programme :

  • PETER-JAN WAGEMANS – SUITE RÉVOLUTIONAIRE (ET CATASTROPHALE)
  • HECTOR BERLIOZ – LA BELLE VOYAGEUSE
  • HECTOR BERLIOZ – LA CAPTIVE
  • HECTOR BERLIOZ – LE JEUNE PÂTRE BRETON
  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – LES CRÉATURES DE PROMÉTHÉE, EXTRAITS

Orchestre de Picardie

zaterdag 27 april 2019

Hippodrome, 20h30 Douai - France

Directie : Arie van Beek

Soprano :

  • Véronique Gens

Programme :

  • PETER-JAN WAGEMANS – SUITE RÉVOLUTIONAIRE (ET CATASTROPHALE)
  • HECTOR BERLIOZ – LA BELLE VOYAGEUSE
  • HECTOR BERLIOZ – LA CAPTIVE
  • HECTOR BERLIOZ – LE JEUNE PÂTRE BRETON
  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – LES CRÉATURES DE PROMÉTHÉE, EXTRAITS

Orchestre de Picardie

zondag 28 april 2019

M.A.L. Salle des fêtes, 16h00 Laon - France

Directie : Arie van Beek

Soprano :

  • Véronique Gens

Programme :

  • PETER-JAN WAGEMANS – SUITE RÉVOLUTIONAIRE (ET CATASTROPHALE)
  • HECTOR BERLIOZ – LA BELLE VOYAGEUSE
  • HECTOR BERLIOZ – LA CAPTIVE
  • HECTOR BERLIOZ – LE JEUNE PÂTRE BRETON
  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – LES CRÉATURES DE PROMÉTHÉE, EXTRAITS

Orchestre de Picardie

dinsdag 30 april 2019

Nouveau Siècle, 20h00 Lille - France

Directie : Arie van Beek

Soprano :

  • Véronique Gens

Programme :

  • PETER-JAN WAGEMANS – SUITE RÉVOLUTIONAIRE (ET CATASTROPHALE)
  • HECTOR BERLIOZ – LA BELLE VOYAGEUSE
  • HECTOR BERLIOZ – LA CAPTIVE
  • HECTOR BERLIOZ – LE JEUNE PÂTRE BRETON
  • LUDWIG VAN BEETHOVEN – LES CRÉATURES DE PROMÉTHÉE, EXTRAITS

Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine

dinsdag 07 mei 2019

TAP, 20h30 Poitiers - France

Directie : Arie van Beek

Percussions :

  • Quatuor BEAT

Programme :

  • Händel – Concerto Grosso opus 3 n°1
  • Connesson – Cythère
  • Schumann – Symphonie n°2

Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine

donderdag 09 mei 2019

Moulin du Roc, 20h30 Niort - France

Directie : Arie van Beek

Programme :

  • Händel – Concerto Grosso opus 3 n°1
  • Connesson – Cythère
  • Schumann – Symphonie n°2

Orchestre de Chambre Nouvelle-Aquitaine

vrijdag 10 mei 2019

La Salicorne, 20h30 Saujon - France

Directie : Arie van Beek

Programme :

  • Händel – Concerto Grosso opus 3 n°1
  • Connesson – Cythère
  • Schumann – Symphonie n°2